Vyhledávání


 

Pavel "Palo" Krist - kontrabas a basová kytara

Vlastními slovy: 

" Již jako malý hošík jsem miloval hudbu. Několik hodin denně jsem strávil u našeho starého magnetofonu,pouštějíc si staré dobré rockové pecky jako Deep Purple, Black Sabath či AC/DC. Po vzoru vlasatých dravců jsem začal hrát na basovou kytaru.


Ke hře na kontrabas jsem přišel doslova po haluzi. Na jednom z výletů s PHB se do autobusu vřítil Padre Zlámal s otřískaným kontrabasem v rukou. Každého v autobuse probodl pohledem - nikdo ani nedutal - pak se dlouze podíval na mě a hlasem který nedovoloval námitky pronesl: Ty budeš hrát na basu. Jelikož jsem byl ještě mladý a neduživý, usoudil jsem, že bych ho asi nepřepral, proto od té doby hraju na basu. "


Equipment

Nástroj Fender Precision (s.n. T012709)

Specialita:

Pavel si zásadně nepamatuje názvy písní a tudíž mu chvíli trvá, než chytí tu správnou notu. Výpadky elegantně maskuje neurčitou změtí tónu, které laici pokládají za jazzové a nadšeně aplaudují (k velké nelibosti zbytku kapely). Má také velký dar usnout téměř za každé situace. V dlouhých pasážích kdy nehraje sólo zcela spolehlivě vytuhne, až dá někdy práci ho probudit.